Partnerzy

Diagnostyka

gutmann

Urządzenia diagnostyczne firmy Gutmann pozwalają na szybką identyfikacje pojazdu, wiarygodną diagnozę usterek, kompleksowe zaopatrywania w dane i podzespoły oraz fachowego wsparcia podczas naprawy, gdy trafi się nieco bardziej skomplikowany przypadek.

 

Hamulce

ate

Korzystamy z klocków hamulcowych ATE Ceramic dzięki którym hamulce działają cicho, wytwarzają niewiele pyłu, są przyjazne dla środowiska i mniej się zużywają. Tajemnicę ceramicznych klocków hamulcowych stanowi skład okładziny z innowacyjną techniką włókien.

 

Geometria

gto

GTO Laser umożliwia dokonanie kontroli geometrii ustawienia kół w samochodach: osobowych i tzw. miniwanach, a także dostawczych, posiadających obręcze kół w zakresie średnic od 12″ do 20″.

 

Oleje, Filtry

liqui

Liqui Moly to dostawca nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań dla motoryzacji. Firma dostarcza nam m.in.: olejów silnikowych, olejów przekładniowych, szerokiej gamy kosmetyków samochodowych oraz profesjonalnej chemii warsztatowej.

 

Klimatyzacje

valeo

Firma Valeo znana jest z produkcji: wycieraczek samochodowych (w tym piór), lamp i reflektorów, chłodnic. Valeo znajduje się w czołówce największych producentów samochodowych części zamiennych.

.

Opony

michelin

Michelin to nawiększy w Europie  i jeden z największych na świecie producent opon. Michelin zapewnia optymalne zrównoważenie bezpieczeństwa, żywotności i oszczędności paliwa.